Pazartesi, 23 Aralık 2013

20-22 Aralık 2013 tarihlerinde Samsun Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda toplam 605 sporcunun katıldığı Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası'nda madalyalar sahiplerini buldu. 

Erkeklerde kategorisinde;  50 kg. Emre ÇELİK (Tekirdağ), -55 kg. Enes ÇELİK (Tekirdağ), -60kg. Bilal CİLOĞLU (Konya), -66 kg. Semih kARAMAN (Konya), -73 kg. Batuhan AKARSU (Kocaeli), -81 kg. İslam ABANOZ (Kocaeli), -90 kg Nazım İlkehan BAYRAK (Samsun) ve +90 kg.da Ahmet YILDIRIM (İzmir) birinci olarak altın madalya kazandılar.      

Kızlar kategorisinde ise; -40 kg. Rümeysa YAYLA (Ordu), -44 kg. Melisa ÇAKMAKLI (Bursa), -48 kg Çiçek TATAR (İzmir), -52 kg. İrem KORKMAZ (Balıkesir), -57 kg. Şeyma ÖZERLER (İstanbul), -63 kg. Deniz YILMAZ (Antalya), -70 Semanur ÖZDOĞAN (Bursa) ve +70 kg.da Hülya SARIOĞLU (Sakarya) tüm rakiplerini yenerek altın madalya elde ettiler.

 

Ferdi müsabakalar sonunda elde edilen madalyalara göre yapılan il sıralamasında Bursa ili; 2 altın, 2 gümüş, 3 bronz olmak üzere toplam 7 madalya ile birinci olurken Konya; 2 altın, 2 gümüş, 2 bronz olmak üzere toplam 6 madalya ile ikinci, Tekirdağ ise; 2 altın, 1 gümüş, 1 bronz olmak üzere toplam 4 madalya ile üçüncü sırada yer aldı.

 

ÜMİTLER TÜRKİYE JUDO ŞAMPİYONASI

20-22 ARALIK 2013 SAMSUN - TÜRKİYE

Erkekler :

-50 kg:

1. CELIK, Emre TKR

DONMEZ, Cengizhan ERZ

ZEHIR, Ugurcan BRS

COLAK, Erhan MNS

CHEIKHMOUS, Seyhmuz IZM

KUNTAS, Samet IST

DINC, Dogukan ANK

SIMSEK, Ibrahim IZM

-55 kg:

CELIK, Enes TKR

KILIC, Berat BLK

CERAN, Berat ANT

CIMEN, Halil BLK

GUC, Emre KCL

YILMAN, Oguzhan KCL

OZKAN, Firat MNS

AKSOY, Eren BRS

-60 kg:

CILOGLU, Bilal KNY

SARIKAYA, Ugur BRS

YILMAZ, Erse Can MNS

CELIK, Yusuf KNY

UZUN, Enez TKR

AYDIN, Ihsan Zeki KCL

KORKMAZ, Ilkay BLK

SARICOBAN, M. SMS

-66 kg:

 KARAMAN, Semih KNY

KARAMAN, Salih KNY

TOKGOZ, Ozkan KCL

TUNCER, Ata ESK

SENOL, Ali SKR

ERBULUT, Tunahan BLK

ARDA, Bekir MNS

OZHARIKCI, Taceddin Furkan ADY

-73 kg:

 AKARSU, Batuhan KCL

POYRAZ, Kamil Berkay BRS

DEMIRHAN, Murat ANK

MAVI, Emre IST

GEZEN, Cemil MNS

AGTAS, Serdar BRS

KESKIN, Burak AMS

DERE, Beytullah DZC

-81 kg:

ABANOZ, Islam KCL

UCAR, Emrullah ANK

KOSE, Ali Metehan GRS

KARAKAS, Abdulkadir IST

TIRAKIOGLU, Onur TKR

KILINC, Yunus Emre MLT

TASDELEN, Selim DNZ

KESTEK, Mustafa CNK

-90 kg:

BAYRAK, Nazim Ilkehan SMS

GENC, Ilhami ANK

SENTURK, Sukru Mirac RZE

INAN, Okan MNS

BALCI, Fikri Eren RZE

KUCUK, Alper ANK

KARAOGLAN, Abdurrazak HTY

SIRIN, Berat ZNG

+90 kg:

 YILDIRIM, Ahmet IZM

CEKIC, Ahmet Can TKR

KAYA, Onur BRS

MAMAEVOGLU, Islam KCL

AKSOY, Yusuf Barbaros SKR

BULUT, Yuksel Kerem SMS

UCAR, Huseyin IST

OZCAN, Yusuf IST 

Kızlar :

-40 kg:

 YAYLA, Rumeysa ORD

BASKURT, Kader BLK

DOGAN, Dilan IZM

AKYUZ, Cicek IZM

SAPMAZ, Kerime MNS

SOYSAL, Nursac SMS

KAYA, Inci TKR

UNAL, Emine IST

-44 kg:

 CAKMAKLI, Melisa BRS

YORULMAZ, Sevda MNS

KOCER, Merve ANK

BEDER, Tugce KCL

CILEK, Gul SMS

ALANKO, Melike BRS

ASKA, Songul MNS

ETLI, Elif IZM

-48 kg:

 TATAR, Cicek IZM

TAS, Merve CRM

SENYAYLA, Rabia BRS

DEMIRKAN, Aleyna EDR

MERCAN, Buket ANK

AKDEMIR, Kudret SKR

KOSE, Gizem SMS

SAHBAL, Umran DNZ 

-52 kg:

KORKMAZ, Irem BLK

HANTUK, Burcu BLK

VARDAR, Habibe IZM

TAS, Sinem DZC

PINAR, Melda KCL

BATUR, Rabia SKR

YUCELISLI, Buse IZM

SENAY, Gizemnur TKR

-57 kg:

OZERLER, Seyma IST

YILMAZ, Aysegul KNY

DINDAR, Meltem EDR

AKDENIZ, Minel ORD

KARABAOGA, Emine IST

GEZER, Sevgi MNS

GURLER, Acelya TKR

AKDOGAN, Sedef BRS

-63 kg:

YILMAZ, Deniz ANT

ZAMAN, Hilal BLK

EREN, Nursel BLK

TOKDEMIR, Emine TKR

BULANIKOGLU, Kubra ANK

GUNGOR, Nurbanu TRB

GUNAY, Esra BRS

KARATAS, Melis BRS

-70 kg:

ERDOGAN, Semanur BRS

ULTAV, Sedanur IST

KUCUKYAZICI, Gulsum SVS

AYDOGDU, A.Kubra KNY

KESKIN, Kader SKR

KAYAOGLU, Huriye SMS

CAVDAR, Dilara DZC

EROGLU, Simge MNS

+70 kg:

SARIOGLU, Hulya SKR

BORA, Cigdem EDR

KEKLIK, Gamze Nur IST

ESIR, Kubranur RZE

GUNAY, Arife Rumeysa BRS

CALISKAN, Busra MNS

AKDAG, Rojda ELZ

CAKIR, Ceyda Irem SMS 

 

 

Arama

Sponsorlar

  • Airfel